Shopping cart: 0 toode(t) - 0.00€
Language: en et ru
Social Networks: Web Developer: Создание Интернет магазина

Päevatekid ja muud katted

Päevatekid ja muud katted

Auto istmekatted

Auto istmekatted Itaaliast on õmmeldud vastupidavast kangast, millest on läbi põimitud kummist niidid. See muudab kanga äga elastseks. Kate sobitub suurepäraselt autoistmega, korrates selle kontuure. Auto istmekatete abil kaitsete oma istet kiire kulumise eest. Mugavus sõidu ajal on Teile garanteeritud.

Tumbakatted

Need, kes on endale tumba juba soetanud, oskavad vääriliselt hinnata seda inimkonna leiutist. Meie võime soovitada tumbade kiiret katmist Itaalia katetega. Tumbakate muudab hämmastavalt Teie toa interjööri ja võimaldab uuendada tumba välimust. Pakume Itaalia tumbakatteid igale maistele ja igas värvitoonis. Kordumatud näevad välja erinevate mustritega Itaalia tumbakatted. Gofreeritud riie annab neile erilise luksuslikkuse. Katet on lihtne pesta, see ei muutu topiliseks ja hoiab hästi vormi. Katted on valmistatud vastupidavast materjalist. Elastsed Itaalia katted kordavad tumba vorme ja ei jää alla individuaalsete mõõtude järgi õmmeldud katetele. Katsudes meeldival pehme ja vastupidav riie teenib Teid pikka aega.

Tepitud päevatekid

Pakume Teile kauneid, moodsaid ja praktilisi Itaalia päevatekke. Meie voodi peab ilus välja nägema nii päeval kui öösel. Selleks tuleb valida kaunis Itaalia päevatekk, mille pehmed värvid sulanduvad harmooniliselt interjööri. Just Itaalia 2-poolne tepitud päevatekk on tõeliseks voodi kaunistuseks. See muudab mitte ainul aseme ilme, vaid ka tõstab tuju. Selleks, et interjöör oleks tõeliselt harmooniline, tuleb valida õige mudel, värv ja kangas. Praegu võib leida suures valikus erinevaid kahepoolseid päevatekke, mis on valmistatud nii kunst- kui ka naturaalsetest materjalidest. Meie pakume kvaliteetset looduslikku materjali - 100% puuvill. Täidetud on päevatekid 100% polüestriga. Meie tepitud päevatekkide värvigamma üllatab ka kõige nõudlikuma iluarmastaja. Kas teate, et päevatekk peab vastama voodi mõõtmetele. Standardite järgi peab päevatekk olema madratsist 50-60 suurem. Siis ulatuvad päevateki servad kaunilt  üle voodiäärte alla.

Padjakatted

Dekoratiivpadjad on armas ja väga oluline interjööri disaini element. Kõik teavad, et selliste väikeste patjade seltsis on mugav veeta aega diivanil ja tugitoolis, need annavad interjöörile elu ja lubavad lisada tuppa värvilisi aktsente. Just Itaalias toodetud padjakatted lubavad tuua interjööri harmooniat ja head tuju. Tänu hästi valitud värvidele sobib teie padi kokku diivani või tugitooliga sõltumata aastaajast. Elastsed Itaalia padjakatted on tihedalt padja ümber ning samas ei jää individuaalsete mõõtude järgi õmmeldud katetele alla.

Meie oleme veendunud, et Itaalia kate dekoratiivpadjal, mis leidis oma koha Teie diivanil, loob mugavuse ja hubasuse tunde. Andke meie pakkumisele oma hinnang, tehke valik, innustuge ja tellige.

Usume, et Itaalia tooted, nimelt autode istmekatted, tumbakatted, päevatekid ja dekoratiivsed padjad muudavad Teie kodu hubaseks ja mugavaks.

Andke meie pakkumisele oma hinnang, tehke valik, innustuge ja tellige Teile meeldima hakanud toode. Vastupidav riie, millest on valmistatud katted, on meeldiv katsudes ja teenib teid pikka aega.